Kilokaloria Catering

Diety

Dieta klasyczna

Zbilansowana dieta, dzięki której poprzez wybór kaloryczności będziesz w stanie osiągnąć swój cel. Smaczne i zdrowe posiłki sprawią, że dieta stanie się dla Ciebie przyjemnością, a zachcianki pójdą w zapomnienie.

1200-3000 kcal
51-76 zł /dzień

Dieta wegetariańska

Dieta pozbawiona mięsa – bazuje na rybach, jajach, nabiale oraz produktach roślinnych bogatych w niezbędne witaminy i minerały. Jest skomponowana tak, by pokrywać zapotrzebowanie organizmu na pełnowartościowe białka oraz witaminy B12 i D, wapń, żelazo i cynk. 

1200-3000 kcal
51-76 zł/dzień

Dieta ketogeniczna

Dieta polegająca na ograniczeniu spożywania węglowodanów, przy jednoczesnym podniesieniu ilości tłuszczów i białka. Istotą diety ketogennej jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy, którego skutkiem jest spalanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

1500-3000 kcal
61-81 zł /dzień

Dieta rotacyjna

Dieta rotacyjna opiera się na manipulacji względem spożycia kalorii pochodzących z węglowodanów. Oznacza to, że ich rozkład w ciągu poszczególnych dni różni się, co w rezultacie daje nam podział dni na nisko-, średnio- oraz wysokowęglowodanowe. Dzięki takiemu sposobowi żywienia przyspieszamy tempo utraty tkanki tłuszczowej, a regeneracja
po treningu przebiega efektywniej.

1500-3000 kcal
61-81 zł/dzień

Dieta low lactose

Dieta przeznaczona dla osób cierpiących na nietolerancję laktozy lub chcących ograniczyć jej spożywanie. Podczas przygotowywania posiłków stosujemy bezlaktozowe zamienniki nabiału, mięso i ryby, a także roślinne źródła białka oraz oczywiście świeże owoce i warzywa.

1200-3000 kcal
56-81 zł /dzień

Dieta sport

Dieta została opracowana dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Przygotowywane przez nas posiłki są źródłem wartościowego białka, węglowodanów (szczególnie o niskim indeksie glikemicznym), a także zdrowych tłuszczów, zwłaszcza roślinnych. Kaloryczność posiłków powinna być dobrana pod kątem intensywności treningów.

1700-3000 kcal
66-81 zł/dzień

Dieta 3 posiłki

Licznie kalorii nie jest dla Ciebie priorytetem? Masz mało czasu na przygotowanie posiłków do pracy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, skorzystaj z diety gdzie oferujey 3 pełonawtosciowe posiłki. Do wyboru mają państwo trzy rodzaje wielkości oferowanych zestawów jak i również opcje z mięsem bądź wege. Spróbuj jakie to proste!

Rozmiar :
41-51 zł/dzień